ZAČIATOK SEZÓNY 2018/2019

5. októbra 2018 o 18 hod; výnimky o 18:30 hod;

5. liga Gemer

Plešivec B - voľno
Slavošovce - Dobšiná A
Betliar - Henckovce B
Henckovce A - Honce A
Gem. Poloma B - Rožňava D
Gočovo - Rakovnica A

6. liga Gemer

Rakovnica B - Jablonov B
Rožňava E - Krh. Podhradie
Honce B - Čierna Lehota
Silica - Vajda Team Dobšiná
Dobšiná B - Hrhov

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKRESNÝ REBRÍČEK VYDANÝ K 1.7.2018

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OZNAM ŠTK

 
Oznamujeme klubom, že baráž sa v tomto súťažnom ročníku hrať nebude.
Z 5. ligy vypadáva len posledné družstvo a zo 6. ligy postupujú družstvá umiestnené na pozícii 1.-4.
V súť. ročníku 2018/2019 bude mať 5. liga Gemer nový formát s 12 účastníkmi!!!
Poprosím kluby aby si dali dohromady registračné preukazy aby sme predišli zbytočným komplikáciam na začiatku súťažného ročníka.
Víťazom srdečne blahoželáme.
VV OSTZ Rožňava

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŠTK udeľuje pokuty:

5. liga Gemer:
Geológ Rožňava D - 14 €; za neodoslanie kópie zápisov na email, príp. poštou predsedovi ŠTK
(10. kolo - vs. Gem. Poloma B; 13. kolo - vs. Rakovnica A; 15. kolo - vs. Honce A; 17. kolo - vs. Plešivec B);
 
Tatran Betliar - 3,50 €; za neodoslanie kópie zápisov na email, príp. poštou predsedovi ŠTK
(11. kolo - vs. Honce A);
 
6. liga Gemer:
STK Sokol KRH Podhradie - 17,50 €; za neodoslanie kópie zápisov na email, príp. poštou predsedovi ŠTK
(12. kolo - vs. Rakovnica B; 14. kolo - vs. Honce B; 16. kolo - vs. Jablonov B; 18. kolo - vs. Slavošovce; 19. kolo - vs. Hrhov);
 
STK Baník Rakovnica B - 10,50 €; za neodoslanie kópie zápisov na email, príp. poštou predsedovi ŠTK
(13. kolo - vs. Čierna Lehota; 15. kolo - vs. Henckovce B; 18. kolo - vs. Honce B);
 
Geológ Rožňava E - 10,50 €; za neodoslanie kópie zápisov na email, príp. poštou predsedovi ŠTK
(14. kolo - vs. Rakovnica B; 16. kolo - vs. Honce B; 18. kolo - vs. Jablonov B);
 
ŠK Henckovce B - 3,50 €; za neodoslanie kópie zápisov na email, príp. poštou predsedovi ŠTK
(18. kolo - vs. Silica);
 
Pokuty je potrebné uhradiť u p. Jaroslava Strelku a kópiu dokladu o zaplatení poslať predsedovi ŠTK mailom príp. poštou. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. liga GEMER starší žiaci 

výsledky 4. turnaja Rožňava

 
KONEČNÉ VÝSLEDKY:
Družstvá: 1. RCC Mlynky A, 2. MSTO Dobšiná A, 3. Geológ Rožňava A;
Jednotlivci: 1. Matej Tengely (STK Gemerská Poloma)
                   2. Martin Šidelka (RCC Mlynky)
                   3. Jakub Polanecký (MSTO Dobšiná)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. liga GEMER starší žiaci 

výsledky 3. turnaja Gemerská Poloma

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. liga GEMER starší žiaci

výsledky 2. turnaja Mlynky

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. liga GEMER starší žiaci 

výsledky 1. turnaja Dobšiná

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Okresný rebríček mužov a žien k 1.7.2017

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vo veku 54 rokov prehral svoj posledný zápas s ťažkou chorobou JUDr. Milan Kováč.

S hlbokým zármutkom oznamujeme športovej a stolnotenisovej verejnosti, že dňa 30.5.2017 vo veku 54 rokov prehral svoj posledný zápas s ťažkou chorobou bývalý viacnásobný medailista z mládežníckych M-ČSSR a M-SSR a bývalý dlhoročný extraligový hráč Geológu Rožňava JUDr. Milan Kováč. Posledná rozlúčka sa bude konať dňa 3.6.2017 o 13.00 hod. na Mestskom cintoríne v Rožňave.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Zápas - BARÁŽ O 5. LIGU

MSTO DOBŠINÁ B - TJ LOKOMOTÍVA DEDINKY 8:10
za domácich: Trenka 3,5b; Leško 2,5b; Lenkey V. 1,5b a Polanecká 0,5b;
za hostí: Németh 3b; Tokoly st. 3b; Tokoly ml. 3b a Šipula 1b;
DEDINKY sa zachránili v 5. lige Gemer!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Zápas - BARÁŽ O 5. LIGU

TJ LOKOMOTÍVA DEDINKY - MSTO DOBŠINÁ B 12:6
za domácich: Tokoly st. 3,5b; Németh 3,5b; Šipula 2,5b  a Tokoly ml. 2,5b;
za hostí: Trenka 2b; Leško 2b; Polanecká 1b a Lenkey V. 1b;
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BARÁŽ O 5. LIGU

21.4. 18:00 TJ LOKOMOTÍVA DEDINKY - MSTO DOBŠINÁ B
28.4. 18:00 MSTO DOBŠINÁ B - TJ LOKOMOTÍVA DEDINKY
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DISCIPLINÁRNY TREST

DK OSTZ RV potrestala klub TJ Lokomotíva Dedinky anulovaním a kontumáciou 0:3 všetkých zápasov Štefana Baloga.
Dosiahnuté výsledky proti horeuvedenému hráčovi boli odrátané aj z individuálnych štatistík. 
Zápis z disciplinárneho konania je uvedený v prílohe.
18.3.2016 František Nemčok
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

INFORMÁCIA

Po problémoch s funkčnosťou stránky je web OSTZ Rožňava opäť v prevádzke. 
V mene OSTZ Rožňava sa chcem poďakovať pôvodnému zakladateľovi 
a spol. Webnode, že nám vyšli v ústrety a riadenie tejto stránky je už v plne réžii OSTZ.
18.3.2016 František Nemčok
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POZVÁNKA NA TURNAJ MURÁNSKA DLHÁ LÚKA 2017

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POĎME POVZBUDIŤ ROŽŇAVU V BOJI O ZÁCHRANU!!!

Stolnotenisový klub Geológ Rožňava pozýva a zároveň prosí všetkých fanúšikov aby 
prišli povzbudiť domáce družstvo na mimoriadne dôležitý extraligový zápas proti STK Rybník. 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VÝSLEDKY TURNAJA GEMERSKÁ POLOMA 2017

Víťazom sa stal Alexander Valuch pred Erikom Illášom a na tre´tom mieste skončil Jakub Zelinka s Jakubom Fígeľom.

POZVÁNKA NA TURNAJ GEMERSKÁ POLOMA 2017

STK Gemerská Poloma Vás pozýva dňa 6.1.2017 na 25. ročník stolnot. turnaja!
 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POZVÁNKA NA TURNAJ HNÚŠŤA 2017

Stolnotenisový klub ISKRA HNÚŠŤA pozýva na stolnot. turnaj hráčov OSTZ Rožňava!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ODSTÚPENIE ZO SÚŤAŽE

Po odohratí 4. kola 6. ligy Gemer odstupuje zo súťaže STK GEMERSKÁ POLOMA C.
Dosiahnuté výsledky hráčov a družstva sa anulujú a budú odrátané z individuálnych štatistík a z tabuľky.
Družtvá, kt. mali v jednoltivých kolách odohrať zápas proti horeuvedenému družstvu budú mať voľno.
11.11.2016 Frantiśek Nemčok

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POZVÁNKA NA EXTRALIGU!!!

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POZVÁNKA

Výkonny výbor OSTZ Rožňava pozýva vedúcich jednotlivých klubov na predsezónny AKTÍV, kt. sa uskutoční dňa 22.9.2016 v Rožňave so začiatkom o 17 hod. v reštaurácii Amadeo pri Shell, Zakarpatská 30.
17.9.2016 František Nemčok

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKRESNÝ REBRÍČEK PLATNÝ K 1.7.2016

Po konzultácii s p. Pitoňákom (predseda ŠTK VsSTZ) bol okresný rebríček upravený z dôvodu zmeny pravidiel.
Po pripomienkovaní zásad pre tvorbu rebríčkov členmi klasifikačných komisií, bolo rozhodnuté, že prioritou pri určovaní bodového hodnotenia pre hráčov, ktorí odohrajú vo viacerých súťažiach nad 40% zápasov, bude lepšie bodové hodnotenie dosiahnuté v jednotlivých súťažiach.
Úprava bodového hodnotenia a zároveň posun v rebríčku sa týka hráčov: Maximilián Černický (zarátalo sa hodnotenie z 5. ligy), Štefan Murza (hodnotenie z 5. ligy) a Anna Černická (hodnotenie zo 6. ligy)

07.07.2016 František Nemčok; upravené 13.07.2016 František Nemčok

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZMENY V PRESTUPOVOM A REGISTRAČNOM PORIADKU

platné k 25.06.2016
07.07.2016 František Nemčok

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BARÁŽ o 5. LIGU GEMER 1. zápas

S.T.K. PLEŠIVEC B - STK HONCE B 14:4
za domácich: Bakoš Peter 4,5/0; Bakoš Norbert 4,5/0; Drenko Szilárd 2,5/2; Slovik Ladislav 2,5/1; Pulen Ladislav 0/1;
za hostí: Džubák Ján 2/2,5; Gallo Viliam ml. 2/2,5; Gallo Viliam st. 0/4,5; Spišák Miroslav 0/4,5;
Odveta sa hrať nebude.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po ukončení regionálnych súťaží riadených VsSTZ poznáme oficiálne výsledky okresných súťaží riadených OSTZ Rožňava 2015/2016:

4. LIGA GEMER-SPIŠ vypadávajúce družstvá do 5. ligy Gemer:   
ŠK JABLONOV N/T B a S.T.K. PLEŠIVEC
5. LIGA GEMER postup do 4. ligy Gemer-Spiš: STK HONCE
5. LIGA GEMER zostup do 6. ligy Gemer: STO HRHOV a ŠKST SLAVOŠOVCE
6. LIGA GEMER postup do 5. ligy Gemer: STK BANÍK RAKOVNICA
baráž o 5. ligu Gemer: S.T.K. PLEŠIVEC B - STK HONCE B
1. zápas po dohode oboch družstiev sa uskutoční 7.5. (sobota) o 19:00 hod 
v Plešivci

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POZVÁNKA NA MAJSTR. VÝCH. SLOV. DORASTENCOV A DORASTENIEK V DOBŠINEJ

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. zápas:  Výber OSTZ Rožňava - Výber OSTZ Košice okolie 11:7

za domácich: Šebesta st. 4,5/0; Teraj 2,5/2; Gallo Peter 2/2,5; Ambrus 2/2,5;
za hostí: Stanický 3,5/1; Majcher 2,5/2; Šturm 1/1,5; Szekesi 0/2; Harčarik 0/4,5;
ROZHODUJÚCI ZÁPAS: Zoltán Gallo - Martin Gumáň st. 3:0!!!
víťaz: Výber OSTZ Rožňava

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. zápas:  Výber OSTZ Košice okolie - Výber OSTZ Rožňava 11:7

za domácich: Majcher 4/0; Stanický 3,5/1; Vartaš 2/2,5; Zvirinský 1/1; Flegner 0,5/2;
za hostí: Čarnoky 2,5/2; Árvay 2,5/2; Džubák 1/3,5; Bobrík 1/3,5

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NOMINÁCIA NA PRIATEĽSKÝ DVOJZÁPAS:

Výber OSTZ Košice okolie - Výber OSTZ Rožňava
5.4.2016 (utorok) o 17:00 h telocv. ZŠ Školská 301/16, Turňa nad Bodvou 
odchod z Rožňavy o 16:00 h hala Geológ Rožňava
šofér. Jaroslav Strelka
nominácia: Ľubomír ÁRVAY, Ján DŽUBÁK, Ján BOBRÍK, Peter ČARNOKY
 
Výber OSTZ Rožňava - Výber OSTZ Košice okolie
15.4.2016 (piatok) o 17:00 h hala Geológ Rožňava
stretávka v hale o 16:30
nominácia: Peter ŠEBESTA st., Michal TERAJ, Ferenc AMBRUS, Peter GALLO, Rudolf REPISKÝ ml.
30.03.2016 František Nemčok

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZASADNUTIE VÝKONNÉHO VÝBORU

Dňa 21.3.2016 sa uskutočnilo zasadnutie VV v Rožňave. V prílohe pripájam zápis zo zasadnutia.
27.03.2016 František Nemčok

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OZNAM ŠTK

Po konzultácii s vedúcimi jednotlivých družstiev sa súťaž 6. liga GEMER po odohraní 1. časti oficiálne ukončila a tak sú v platnosti výsledky dosiahnuté po odohraní základnej časti. Playoff sa hrať nebude, ani zápasy o umiestnenie. 
Víťazom súťažného ročníka 2015/2016 sa stalo družstvo STK BANÍK RAKOVNICA, kt. si tak vybojovalo postup do 5. ligy GEMER.
V baráži by malo nastúpiť družstvo STK HONCE B proti najnižsie nevypadávajúcemu družstvu z 5. ligy GEMER. 
Baráž sa odohrá po ukončení súťaže 4. liga GEMER-SPIŠ.Termín baráže určí ŠTK po konzultácii s jednotlivými družstvami, kt. sa baráž bude týkať.
24.02.2016 František Nemčok

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Disciplinárna komisia v spolupráci so Športovo-technickou komisiou v rámci pravidiel súťaže udeľuje:

družstvu STK Gemerská Poloma pokutu 7€ za prvé nenastúpenie ich družstva STK Gemerská Poloma C na zápas 5. kola 6. ligy Gemer proti družstvu Obec Čierna Lehota. Zápas je skontumovaný v prospech klubu Obec Čierna Lehota 18:0. Potrestanému klubu sa do tabuľky nezapočíta bod za prehru. 
Pokutu treba uhradiť do 10 dní od vydania tohto oznamu p. Strelkovi a kópiu bločku o zaplatení poslať na email frantisek.nemcok@gmail.com. 
V opačnom prípade bude mať klub pozastavenú činnosť.
18.01. 2016 František Nemčok  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výsledky 24. ročníka turnaja ´´O pohár starostu obce´´

Gemerská Poloma 2016
 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaja sa môžu zúčastniť hráči 4.-6. ligy

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOP TEAMS CUP 2015 & AKTÍV ŠTK

Chcel by som pozvať všetky kluby z OSTZ Rožňava na stolnotenisový turnaj družstiev kt. usporiada S.T.K. Plešivec 12. septembra 2015. V rámci turnaja sa uskutoćní aj AKTÍV ŠTK vedúcich jednotlivých družstiev.

O programe Aktívu ŠTK Vás budem priebežne informovať.

Propozície TOP TEAMS CUP.pdf (296810)

1.8.2015
Fero Nemčok
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKRESNÝ REBRÍČEK k 1.7.2015

Vedúci jednotlivých družstiev uvedú do súpisiek na nový súťažný ročník 2015/2016 umiestnenia hráčov z uvedeného rebríčka. Do rebríčka sa dostali hráči, kt. odohrali v 5. a 6. lige Gemer v súť. roč. 2014/2015 min. 40% zápasov.

 
7.7.2015
Fero Nemčok
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OZNAM

Vedúci jednotlivých družstiev rozhodli, že v súťažnom ročníku 2015/2016 v 5. a 6. lige GEMER sa bude hrať           s trojhviezdičkovými PLASTOVÝMI loptičkami!

Hlasovanie:
celuloid: 4 hlasy
plast: 10 hlasov
zdržali sa (prispôsobia sa): 3
 
7.6.2015
Fero Nemčok
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OZNAM

Dňa 28.5.2015 na konferencii VsSTZ kt. sa konala v Prešove, delegáti jednotlivých ObSTZ a OSTZ rozhodli, že   od novej sezóny 2015/2016 sa v krajských súťažiach 2., 3. a 4. ligy bude hrať už s plastovými loptičkami.  

Na najbližšom aktíve vedúcich jednotlivých okresných družstiev 5. a 6. ligy OSTZ Rožňava kt. sa bude konať začiatkom septembra (termín bude upresnený) sa budeme zaoberať aj s touto citlivou témou. 

Stolný tenis je šport kt. je taktiež v neustálom vývine a preto by sme sa mali čím skôr prispôsobiť novodobým trendom. 

Všetci viete, že máme kluby kt. pôsobia aj v krajských a aj v okresných súťažiach a preto Vám  navrhujem, aby ste na novú sezónu začali trénovať už 
s plastovými loptičkami. Ťažko je predstaviteľné to, aby hráči kt. budú pôsobiť v okresnej súťaži a následne aj v krajskej hrali s rôznymi druhmi loptičiek. Ja pevne verím, že sa rozhodnete racionálne a na nadchádzajúci súťažný ročník sa budete pripravovať s tými spravnými loptičkami.
 
29.5.2015
 
S pozdravom
Ing. František Nemčok
predseda ŠTK
 
 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                   O Z N A M

  Výbor OSTZ  pozýva vedúcich družstiev na aktív.

 Dňa: 15.5.2015  o 15.30 hod.

  Pohostinstvo Strelka pri SAD-ke.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        Turnaj starostov 3 obcí

        3 - starost 2015.xls (100864)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     Nadstavba o záchranu v 1.lige východ

    18.4.2015 / sobota/ - hala Geológu  Rožňava
  10.00 hod   Geológ  B  -   Margecany  
  13.00 hod   Krupina      -  Lučenec - Kalinovo
   16.00 hod porazený Geológ, Margecany - víťaz Krupina, Lučenec

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        Ú s p e š n o s ť   5. a 6.liga   2014/2015

           úspešnosť 2014-2015.xls (74752)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Výber okresu Košice okolie - výber okresu Rožňava  

                                                  9 : 9

              výber okresu odveta.xls (44544)

           P U T O V N Ý   P O H Á R   J E    N Á Š 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

           O D V E T N Ý      Z Á P A S

     Dňa - 2.4.2015 - štvrtok - o 17.00 hod - Poproč
    Nominácia - Šebesta Peter, Ambrus Ferenc, Verkin Dušan, Teraj Michal, Bobrík Ján
   Náhradníci - Trojan Jozef, Herceg András
   Zraz - o 15.45 hod pred halou Geológu

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Výber okresu Rožňava - Výber okresu Košice okolie

                          13 : 5

                    výber okresu.xls (45056)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                 P O Z O R   Z M E N A

         P R I A T E Ľ S K É     S T R E T N U T I E      

    medzi výberom okresu Rožňava a výberom okresu Košice okolie
    Nominácia - Šebesta Peter st, Ambrus Ferenc, Verkin Dušan, Teraj Michal, Repiský Rudolf ml
    Náhradníci -  Džubák Ján, Bobrík Ján

    Termín -   25.3.2015 o 17.30 hod - hala Geológu Rožňava

     Zraz   -  17.00 hod hala Geológu

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        B A R Á Ž

        Piatok 13.3.2015  18:00 hod
     ŠKST Slavošovce - STK Honce B           11 : 7
       ŠKST Slavošovce zostávajú v 5.lige.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

              Š T K

 Stretnutie 16.kola ŠK Jablonov n/T  C - Geológ Rožňava E  je kontumované, nakoľko stretnutie sa neodohralo a zápis bol daný na stránku OSTZ.  Podľa Súťažného poriadku bod 4.3.7.11.3. je družstvo Geológ Rožňava E zo súťaže vylúčené. Stretnutia Geológu Rožňava E sa posudzujú podľa článku 4.1.4.6.2. Súťažného poriadku.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                 Š T K

Riešila neoprávnený štart hráča Škorňa Dušan - Geológ Rožňava E - porušený Súťažný poriadok bod 4.3.7.7.5.10. - hráč môže byť zaradený najviac na troch súpiskách družstva, oddielu - klubu / dospelých /, za ktorý hrá. Podľa bodu 4.3.7.7.5.11. sú zápasy hráča Škorňu kontumované v prospech súperov.Hráč Škorňa hrá - Geológ Rožňava B - 1.liga, Geológ C - 3.liga, Geológ D - 4.liga.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

       N A D S T A V B A     6.L I G A      

         Zmena pri zadávaní výsledkov - zadávať ako doteraz, pozri odkaz.

                          PLAY OFF 6.liga.xls (35840)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                O Z N A M

   Po skončení ročníka 2014/2015 sa vzdávam funkcie predsedu ŠTK. Záujemca/ovia/ sa môžu prihlásiť. Pomôžem. Galajda

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  POZVÁNKA  NA  EXTRALIGU

   16.1.2015   15.00 hod   Geológ Rožňava - ŠK Rača/ŠK ŠOG Nitra A
   17.1.2015   10.00 hod   Geológ Rožňava - STK Pezinok

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  TURNAJ O POHÁR STAROSTU OBCE

 Stolnotenisový klub a Obecný úrad v Gemerskej Polome usporiadali dňa 10.1.2015 turnaj  O pohár starostu obce. Bol to už 23.ročník, víťazom sa stal Peter Šereda z DTJ Hradec Králové, ktorý vo finále porazil Valucha Alexandra z MŠK Kysucké Nové Mesto 3:2.

         tur star 2015.xls (84992)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Výbor OSTZ praje všetkým priaznivcom stolného tenisu v Novom roku veľa šťastia, zdravia a pohody v rodinnom kruhu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                       P O Z V Á N K A

  Stolnotenisový klub a Obecný úrad v Gemerskej Polome Vás pozývajú na turnaj O pohár starostu obce dňa 10.1.2015 sobota,     začiatok o 9.30 hod, predpokladané semifinále o 14.00 hod. Je to už XXIII.ročník.Účasť prisľúbená od popredných hráčov - Šereda P., Šereda T., Valuch A., Valuch R., Gallo G., Leitner Ľ. a ďalší.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                O Z N A M     Š T K

  ŠTK riešila neoprávnený štart hráča Lesňák Peter - Geológ Rožňava E. Zápasy hráča Lesňáka - v 1.kole a 6.kole kontumuje v prospech súperov. Dáva na riešenie Disciplinárnej komisii.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  P O Z V Á N K A     N A    E X T R A L I G U

    28.11.2014   17.00 hod   Geológ Rožňava - Polstrav Bystričany
    29.11.2014   10.00 hod   Geológ Rožňava - ŠKST Ružomberok

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Do  pozornosti vedúcim 6.ligy - potrebné vyjadriť sa.

       PLAY OFF.xls (32256)                 Vyjadrenie klubov.xls (13824)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Doplnená súpiska STK Gemerská Poloma B a C

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      P O Z V Á N K A     N A    E X T R A L I G U

24.10.2014   17.00 hod   Geológ Rožňava - Metalfin Galanta 

25.10.2014   10.00 hod   Geológ Rožňava - SK Vydrany A

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  P O Z V Á N K A    N A    E X T R A L I G U  -  muži
 17.10.2014    17.00 hod    Geológ Rožňava  A  -  MSK  Čadca  A
 18.10.2014    10.00 hod    Geológ Rožňava A  -  MŠK Kysucké Nové Mesto
         herňa Geológu - ul Šafárikova

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                  U P O Z O R N E N I E
     Seminár rozhodcov pre malý záujem klubov sa ruší.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

          R O Z P I S    S Ú Ť A Ž Í   2014/2015

      rozpis 14 - 15.xls (36352)     súpisky, štartovné.....xls (15872)
                                           zmena 22.9.2014
 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        A K T Í V   V E D Ú C I CH

    Aktív vedúcich + vyžrebovanie súťaží 2014/2015 sa uskutoční dňa 11.9.2014 o 16.00hod - pohostinstvo Strelka

          Prihlás družst.xls (13824)           seminár rozhodcov.xls (18432)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


        I N F O R M Á C I A
      Seminár rozhodcov bude 24. - 26. október 2014 / tri dni /. Poplatok je 15 - 20 €. Ostatné informácie budú zverejnené po doručení propozícii zo SSTZ.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

       Ú S P E Š N O S Ť   A   R E B R Í Č E K   2013/2014

               úspešnosť 13 - 14.xls (73216)          okr rebr 13-14.xls (36864)           

                                                                                              29.7.2014

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                        N Á V R H  -  R O Č N Í K    2014/2015

              rozpis 14 - 15.xls (34816)                       prihláška OSTZ.doc (24064)                                                                                                                                                                                        môžete pripomienkovať

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                          Z M E N A

        Nakoľko p. Vaniak / školovací / je na dovolenke do 20.7. prihlasovať sa môžete po zverejnení podmienok, ktoré budú      zverejnené na stránke OSTZ.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                          O Z N A M

        Žiadam vedúcich oddielov, klubov, aby nahlásili do 20.7.2014 počet členov, ktorí sa zúčastnia seminára rozhodcov
        predsedovi ŠTK - emailom.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                        Zápisnica z výborovky

                                 zápisnica OSTZ.doc (35840)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                         O Z N A M

   Dňa 22.5.2014 o 15.00 hod sa uskutoční zasadanie výboru - pohostinstvo Strelka

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        Turnaj  3 - starostov  2014

            3 - starost 2014.xls (81408)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Zápas 6.kola skupina A Dobšiná - Geológ Rožňava F sa neodohral - kontumovaný 0:18 - rieší Disciplinárna komisia

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

       Doplnená súpiska STK Gemerská Poloma  C

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

       Doplnená súpiska Krasnohorské Podhradie

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      Doplnená súpiska ŠK Henckovce B

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Pán Nemčok : 1. na konferencii + aktív vedúcich bolo vysvetlené,                                                                                                                          že OSTZ Rožňava nemá účet- predsedom OSTZ                                                                                                                             / dôvodom bolo málo prihlásených družstiev - do                                                                                                                         budúcna sa to nevylučuje /                                                                                                                                                             2. asi pred týždňom sme spolu hovorili a som to tiež                                                                                                                               vysvetlil tak načo tá sprostá poznámka.
                                                                             Galajda

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                  POKUTY                   do 5.marca 2014

 Henckovce  B                 -       7 E                  vyplatené
  Dedinky                         -      3,50 E             vyplatené
  Jablonov n/T  B, C          -      3 E + 3,50 E     vyplatené
  Dobšiná                          -      5 E                   vyplatené
  Slavošovce                     -      3,50 E              vyplatené
  Hrhov                              -      1,50 E             vyplatené
  Geológ Rožňava  F         -      1,50                vyplatené
  Plešivec                           -      1,50 E              vyplatené

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                        Zasadal výbor

                                       Výborová schôdza.doc (29696)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Doplnené súpisky S.T.K.  Plešivec  a  STK Gemerská Poloma C

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                             U P O Z O R N E N I E
      Nové rozlosovanie urobené - klikni na Rozpisy alebo Rozpisy družstvo.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                  Pokuty :
 14.kolo :  Henckovce B  -  pozde zadaný výsledok  -  3,50 E
                  Jablonov n/T  B  -  pozde zaslaný zápis    -  1,50 E

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POKUTY (22.01.2014):  
 12.kolo:   Dedinky - pozde zadaný výsledok   -  3,50 E
 
 12.kolo:  Jablonov n/T , Geológ Rožňava F - neskoré  zaslanie  zápisu - 1,50
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------      
Turnaj o Pohár starostu obce Gemerská Poloma   2014 - XXII.ročník

                                   2014.xls (139776)                 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                   O Z N A M 
                          Pozvánka.doc (22528)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Doplnená súpiska STK Gemerská Poloma B

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

           POKUTY:  
- neskoré  nahlásenie  alebo  nenahlásenie   výsledku  - 3,50
        ŠK ST Slavošovce,  ŠK Henckovce B
- neskoré  zaslanie  zápisu - 1,50
        STK Plešivec 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Doplnená súpiska STK Gemerská Poloma  C 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                    

                                            O Z N A M

      Dňa 19.11.2013 sa uskutoční zasadnutie výboru o 15.00 hod - pohostinstvo Strelka.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

         Doplnená  súpiska  STK Baník Rakovnica

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        Doplnená  súpiska  Geológ  Rožňava  F

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Z m e n a   v e d ú c e h o   a   s ú p i s k y -  Geológ  F

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------        

                      U P O Z O R N E  N I E

     oddiel  Geológ Rožňava  G  sa  odhlásil  zo súťaže.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

         Nenahlásené výsledky - predohrávky

       14.kolo :  Geológ Rožňava F - Geológ Rožňava G
       16.kolo : ŠK Jablonov n/T B - ŠK Jablonov n/T C                9 : 9
5.kolo: STK Gemerská Poloma B - STK Gemerská Poloma  C  15 : 3

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                    Štartovné - súpisky   -  do 30.9.2013

  - nevyplatili štartovné :  Tatran Betliar

                                          ŠKST  Slavošovce
                                          Geológ  Rožňava  F, G
 
   - neposlali  súpisky  :  Tatran Betliar               -  zaslaná 5.10.2013
                                       ŠK  Jablonov n/T  B, C - zaslané 4.10.2013
                                       ŠK  Henckovce  B         - zaslaná 1.10.2013
                                        Obec  Čierná  Lehota  - zaslaná 7.10.2013

                                                              

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                                         
     U P O Z O R N E N I E   V E D Ú C I M
zadávanie výsledkov.xls

zadanie_výsledkov_návod.doc

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zmena hracej miestnosti - TJ Lokom  Dedinky telocvičňa pri Základnej škole Mlynky - Biele Vody

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upozornenie :   súpisky + fotokópie registračiek posielať poštou - nie emailom

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

súpisky - registračky.xls (19968)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

hlasovanie oddielov.xls (17920

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V.liga Gemer 2013 - 2014.xls (102912)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V ý b o r.doc (97792)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozvánka konferencia.doc (40960)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozpis rozpis.xls (53760)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  V.liga Gemer 12-13.xls (861184)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rebríčky-muži 2012 - 2013.xls (27,5 kB

                        

 

Rýchly prístup:

Výsledkový servis