OKRESNÝ REBRÍČEK VYDANÝ K 1.7.2019

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POZVÁNKA NA STOLNOTENISOVÝ TURNAJ DOBŠINÁ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POZVÁNKA NA STOLNOTENISOVÚ EXHIBÍCIU

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Priatelia, pingpongisti (manželky, priatelky)!

A už je to tu (blízko)!

Na náš zájazd, kde si pozrieme boje posledných dvoch dní MS v stolnom
tenise v Budapešti, odchádzame v sobotu, 27. apríla 2019 o 7:00.

Náš autobus bude pristavený od 6:30 pred TESCOm v Rožňave.

Pred odchodom Vám všeličo porozprávam o tom, čo nás čaká a kde máme nasmerované.

Ale!!!

Majte všetci pri sebe občianske preukazy! Pyžamo a nejaké drobné...

Ako športovci dbajme cestou na dodržanie pitného režimu!!!

Na mieste šampionátu budú núkať za prijateľné ceny stolnotenisovú
výstroj a výzbroj...

Prosím, mamičkám, milenkám a pod., povedzte, že sa vrátime domov, do
Rožňavy v nedeľu večer cca. o 22:00, dovtedy nech vydržia (ale
občerstvenie môžu poslať za nami).

S pozdravom Športu zdar, a pingpongu zvlášť!

Feri Ambrus

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONEČNÉ VÝSLEDKY MAJSTROVSTVÁ ŽIAKOV A DORASTENCOV

Dorast:

1. Martin ŠIDELKA (Baník Mlynky)

2. Marek LAKATOŠ (Geológ Rožňava)

3. René FERKO (Geológ Rožňava)

4. Michal JERGA (Geológ Rožňava)

5. Ján DARVAŠ (STK Sokol KRH Podhradie)

Žiaci:

1. René FERKO (Geológ Rožňava)

2. Michal JERGA (Geológ Rožňava)

3. Ján DARVAŠ (STK Sokol KRH Podhradie)

4. Roman ČERVENÁK (MŠK Dobšiná)

5. Martin ČERVENÁK (MŠK Dobšiná)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKRESNÉ MAJSTROVSTVÁ ŽIAKOV A DORASTENCOV

Výsledky 4. turnaj ROŽŇAVA

Dorast:

1. Martin ŠIDELKA (Baník Mlynky)

2. René FERKO (Geológ Rožňava)

3. Gregor HORVÁT (Baník Mlynky)

Žiaci:

1. René FERKO (Geológ Rožňava)

2. Roman ČERVENÁK (MŠK Dobšiná)

3. Ján DARVAŠ (STK Sokol KRH Podhradie)

Turnaj Rožňava 2 žiaci, dorast.pdf (89444)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKRESNÉ MAJSTROVSTVÁ ŽIAKOV A DORASTENCOV

Výsledky 3. turnaj MLYNKY

Dorast:

1. Martin ŠIDELKA (Baník Mlynky)

2. Marek LAKATOŠ (Geológ Rožňava)

3. Ján DARVAŠ (STK Sokol KRH Podhradie)

Žiaci:

1. Michal JERGA (Geológ Rožňava)

2. Ján DARVAŠ (STK Sokol KRH Podhradie)

3. René FERKO (Geológ Rožňava)

Turnaj Mlynky žiaci, dorast 2.pdf (77531)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKRESNÉ MAJSTROVSTVÁ ŽIAKOV A DORASTENCOV

Výsledky 2. turnaj DOBŠINÁ

Dorast:

1. Martin ŠIDELKA (Baník Mlynky)

2. Michal JERGA (Geológ Rožňava)

3. Marek LAKATOŠ (Geológ Rožňava)

Žiaci:

1. Michal JERGA (Geológ Rožňava)

2. René FERKO (Geológ Rožňava)

3. Ján DARVAŠ (STK Sokol KRH Podhradie)

Turnaj Dobšinážiaci, dorast 2.pdf (78841)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKRESNÉ MAJSTROVSTVÁ ŽIAKOV A DORASTENCOV

Výsledky 1. turnaj ROŽŇAVA

Dorast:

1. Martin ŠIDELKA (Baník Mlynky)

2. Marek LAKATOŠ (Geológ Rožňava)

3. René FERKO (Geológ Rožňava)

Žiaci:

1. René FERKO (Geológ Rožňava)

2. Michal JERGA (Geológ Rožňava)

3. Ján DARVAŠ (STK Sokol KRH Podhradie)

Turnaj Rožňava žiaci, dorast.xls (140288)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKRESNÉ MAJSTROVSTVÁ ŽIAKOV A DORASTENCOV 

Okresný stolnotenisový zväz Rožňava v spolupráci s TJ Geológ Rožňava, MŠK Dobšiná, TJ Baník Mlynky a STK Gemerská Poloma organizuje Okresné majstrovstvá žiakov a dorastencov v stolnom tenise. 

Termíny turnajov:

23.02.2019 – Rožňava (hala TJ Geológ Rožňava)

09.03.2019 – Dobšiná (telocvičňa ZŠ Zimná č. 190)

23.03.2019 – Mlynky (telocvičňa ZŠ Mlynky – Biele Vody)

13.04.2019 – Rožňava (hala TJ Geológ Rožňava)

MENOSLOV.pdf (210752)
Propozície DORASTENECKÁ A ŽIACKA LIGA 2019.pdf (260264)
17.2.2019 František Nemčok

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MAJSTROVSTVÁ SVETA V STOLNOM TENISE BUDAPEŠŤ 2019

Vážení pingpongisti, priatelia!

A je to tu!
Ako som Vám už niekoľko týždňov sľuboval,
21.-28. apríla 2019 sa konajú Majstrovstvá sveta v stolnom tenise.
A my budeme pri tom!
Lebo, je to tak blízko, ako ešte nikdy!
V Budapešti!
Organizujem zájazd na posledné 2 dni (27. a 28. apríla, sobota a nedeľa),
kedy sa hrajú semifinálové a finálové zápasy.
Dávam do kopy 40 (štyridsať) ľudí, ktorých láka veľký športový zážitok.
Odchádzame (miesto/čas upresním dodatočne) 27. apríla v sobotu ráno z Rožňavy,
a vraciame sa po finálových zápasoch v nedeľu okolo 19.00 hodiny z Budapešti.
- pôjdeme s veľkým autobusom
- nocľah zo soboty na nedeľu zabezpečujem na skromnom a čistom mieste
- podarilo sa mi získať veľkú zľavu na vstupenky (tieto sú na posledné
2 dni šampionátu v cene cca. 20 a 30 eur – na 1 deň), takže u mňa ich
budete mať na 2 dni za 25 eur dokopy.
Na cestovné (autobus z Rožňavy a späť) sa budeme skladať sumou 15,-
eur. Na ubytovanie počítam sumu 15,- eur.
   Teda cena zájazdu na MS v stolnom tenise do Budapešti bude spolu:
                                          55,- eur (päťdesiatpäť).

Prosím, hláste sa na zájazd čím skôr, kamaráti dobrí! Vstupenky mi
neodložili, musel som ich vyplatiť, takže budem uprednostňovať borcov,
ktorí sa záväzne prihlásia a nejakú tú korunku aj zaplatia.
Športu zdar! A nášmu pingpongu obzvlášť!

14.2.2019 Feri Ambrus

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DK OSTZ Rožňava udeľuje družstvu ŠKST Gočovo na základe čl. 5.5.2 Disciplinárneho poriadku peňažitú pokutu vo výške 7,00 € (Súťažný poriadok OSTZ Rožňava) za nenastúpenie na stretnutie 8. kola 5. ligy Gemer proti TJ Tatran Betliar. Pokutu je potrebné uhradiť do 10 dní od vydania tohto rozhodnutia na účet OSTZ Rožňava 

3.2.2019 František Nemčok

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

S hlbokým zármutkom oznamujeme širokej verejnosti, že počas zápasu 9. kola 4. ligy Gemer-Spiš medzi družstvami STK Gemerská Poloma - S.T.K. Plešivec nás navždy opustil hráč domáceho klubu WALTER LEITNER. S úctou a s veľkým rešpektom spomíname na nášho priateľa. Najbližším pozostalým a domácemu klubu vyjadrujeme s veľkým žiaľom v srdci úprimnú sústrasť. Posledná rozlúčka so zosnulým bude dňa 4.12. o 13:00 v DS v Rožňave. OSTZ ROŽŇAVA

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAČIATOK SEZÓNY 2018/2019

5. októbra 2018 o 18 hod; výnimky o 18:30 hod;

5. liga Gemer

Plešivec B - voľno
Slavošovce - Dobšiná A
Betliar - Henckovce B
Henckovce A - Honce A
Gem. Poloma B - Rožňava D
Gočovo - Rakovnica A

6. liga Gemer

Rakovnica B - Jablonov B
Rožňava E - Krh. Podhradie
Honce B - Čierna Lehota
Silica - Vajda Team Dobšiná
Dobšiná B - Hrhov

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKRESNÝ REBRÍČEK VYDANÝ K 1.7.2018

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OZNAM ŠTK

 
Oznamujeme klubom, že baráž sa v tomto súťažnom ročníku hrať nebude.
Z 5. ligy vypadáva len posledné družstvo a zo 6. ligy postupujú družstvá umiestnené na pozícii 1.-4.
V súť. ročníku 2018/2019 bude mať 5. liga Gemer nový formát s 12 účastníkmi!!!
Poprosím kluby aby si dali dohromady registračné preukazy aby sme predišli zbytočným komplikáciam na začiatku súťažného ročníka.
Víťazom srdečne blahoželáme.
VV OSTZ Rožňava

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŠTK udeľuje pokuty:

5. liga Gemer:
Geológ Rožňava D - 14 €; za neodoslanie kópie zápisov na email, príp. poštou predsedovi ŠTK
(10. kolo - vs. Gem. Poloma B; 13. kolo - vs. Rakovnica A; 15. kolo - vs. Honce A; 17. kolo - vs. Plešivec B);
 
Tatran Betliar - 3,50 €; za neodoslanie kópie zápisov na email, príp. poštou predsedovi ŠTK
(11. kolo - vs. Honce A);
 
6. liga Gemer:
STK Sokol KRH Podhradie - 17,50 €; za neodoslanie kópie zápisov na email, príp. poštou predsedovi ŠTK
(12. kolo - vs. Rakovnica B; 14. kolo - vs. Honce B; 16. kolo - vs. Jablonov B; 18. kolo - vs. Slavošovce; 19. kolo - vs. Hrhov);
 
STK Baník Rakovnica B - 10,50 €; za neodoslanie kópie zápisov na email, príp. poštou predsedovi ŠTK
(13. kolo - vs. Čierna Lehota; 15. kolo - vs. Henckovce B; 18. kolo - vs. Honce B);
 
Geológ Rožňava E - 10,50 €; za neodoslanie kópie zápisov na email, príp. poštou predsedovi ŠTK
(14. kolo - vs. Rakovnica B; 16. kolo - vs. Honce B; 18. kolo - vs. Jablonov B);
 
ŠK Henckovce B - 3,50 €; za neodoslanie kópie zápisov na email, príp. poštou predsedovi ŠTK
(18. kolo - vs. Silica);
 
Pokuty je potrebné uhradiť u p. Jaroslava Strelku a kópiu dokladu o zaplatení poslať predsedovi ŠTK mailom príp. poštou. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. liga GEMER starší žiaci 

výsledky 4. turnaja Rožňava

 
KONEČNÉ VÝSLEDKY:
Družstvá: 1. RCC Mlynky A, 2. MSTO Dobšiná A, 3. Geológ Rožňava A;
Jednotlivci: 1. Matej Tengely (STK Gemerská Poloma)
                   2. Martin Šidelka (RCC Mlynky)
                   3. Jakub Polanecký (MSTO Dobšiná)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. liga GEMER starší žiaci 

výsledky 3. turnaja Gemerská Poloma

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. liga GEMER starší žiaci

výsledky 2. turnaja Mlynky

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. liga GEMER starší žiaci 

výsledky 1. turnaja Dobšiná

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Okresný rebríček mužov a žien k 1.7.2017

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vo veku 54 rokov prehral svoj posledný zápas s ťažkou chorobou JUDr. Milan Kováč.

S hlbokým zármutkom oznamujeme športovej a stolnotenisovej verejnosti, že dňa 30.5.2017 vo veku 54 rokov prehral svoj posledný zápas s ťažkou chorobou bývalý viacnásobný medailista z mládežníckych M-ČSSR a M-SSR a bývalý dlhoročný extraligový hráč Geológu Rožňava JUDr. Milan Kováč. Posledná rozlúčka sa bude konať dňa 3.6.2017 o 13.00 hod. na Mestskom cintoríne v Rožňave.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Zápas - BARÁŽ O 5. LIGU

MSTO DOBŠINÁ B - TJ LOKOMOTÍVA DEDINKY 8:10
za domácich: Trenka 3,5b; Leško 2,5b; Lenkey V. 1,5b a Polanecká 0,5b;
za hostí: Németh 3b; Tokoly st. 3b; Tokoly ml. 3b a Šipula 1b;
DEDINKY sa zachránili v 5. lige Gemer!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Zápas - BARÁŽ O 5. LIGU

TJ LOKOMOTÍVA DEDINKY - MSTO DOBŠINÁ B 12:6
za domácich: Tokoly st. 3,5b; Németh 3,5b; Šipula 2,5b  a Tokoly ml. 2,5b;
za hostí: Trenka 2b; Leško 2b; Polanecká 1b a Lenkey V. 1b;
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BARÁŽ O 5. LIGU

21.4. 18:00 TJ LOKOMOTÍVA DEDINKY - MSTO DOBŠINÁ B
28.4. 18:00 MSTO DOBŠINÁ B - TJ LOKOMOTÍVA DEDINKY
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DISCIPLINÁRNY TREST

DK OSTZ RV potrestala klub TJ Lokomotíva Dedinky anulovaním a kontumáciou 0:3 všetkých zápasov Štefana Baloga.
Dosiahnuté výsledky proti horeuvedenému hráčovi boli odrátané aj z individuálnych štatistík. 
Zápis z disciplinárneho konania je uvedený v prílohe.
18.3.2016 František Nemčok
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

INFORMÁCIA

Po problémoch s funkčnosťou stránky je web OSTZ Rožňava opäť v prevádzke. 
V mene OSTZ Rožňava sa chcem poďakovať pôvodnému zakladateľovi 
a spol. Webnode, že nám vyšli v ústrety a riadenie tejto stránky je už v plne réžii OSTZ.
18.3.2016 František Nemčok
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POZVÁNKA NA TURNAJ MURÁNSKA DLHÁ LÚKA 2017

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POĎME POVZBUDIŤ ROŽŇAVU V BOJI O ZÁCHRANU!!!

Stolnotenisový klub Geológ Rožňava pozýva a zároveň prosí všetkých fanúšikov aby 
prišli povzbudiť domáce družstvo na mimoriadne dôležitý extraligový zápas proti STK Rybník. 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VÝSLEDKY TURNAJA GEMERSKÁ POLOMA 2017

Víťazom sa stal Alexander Valuch pred Erikom Illášom a na tre´tom mieste skončil Jakub Zelinka s Jakubom Fígeľom.

POZVÁNKA NA TURNAJ GEMERSKÁ POLOMA 2017

STK Gemerská Poloma Vás pozýva dňa 6.1.2017 na 25. ročník stolnot. turnaja!
 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POZVÁNKA NA TURNAJ HNÚŠŤA 2017

Stolnotenisový klub ISKRA HNÚŠŤA pozýva na stolnot. turnaj hráčov OSTZ Rožňava!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ODSTÚPENIE ZO SÚŤAŽE

Po odohratí 4. kola 6. ligy Gemer odstupuje zo súťaže STK GEMERSKÁ POLOMA C.
Dosiahnuté výsledky hráčov a družstva sa anulujú a budú odrátané z individuálnych štatistík a z tabuľky.
Družtvá, kt. mali v jednoltivých kolách odohrať zápas proti horeuvedenému družstvu budú mať voľno.
11.11.2016 Frantiśek Nemčok

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POZVÁNKA NA EXTRALIGU!!!

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POZVÁNKA

Výkonny výbor OSTZ Rožňava pozýva vedúcich jednotlivých klubov na predsezónny AKTÍV, kt. sa uskutoční dňa 22.9.2016 v Rožňave so začiatkom o 17 hod. v reštaurácii Amadeo pri Shell, Zakarpatská 30.
17.9.2016 František Nemčok

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKRESNÝ REBRÍČEK PLATNÝ K 1.7.2016

Po konzultácii s p. Pitoňákom (predseda ŠTK VsSTZ) bol okresný rebríček upravený z dôvodu zmeny pravidiel.
Po pripomienkovaní zásad pre tvorbu rebríčkov členmi klasifikačných komisií, bolo rozhodnuté, že prioritou pri určovaní bodového hodnotenia pre hráčov, ktorí odohrajú vo viacerých súťažiach nad 40% zápasov, bude lepšie bodové hodnotenie dosiahnuté v jednotlivých súťažiach.
Úprava bodového hodnotenia a zároveň posun v rebríčku sa týka hráčov: Maximilián Černický (zarátalo sa hodnotenie z 5. ligy), Štefan Murza (hodnotenie z 5. ligy) a Anna Černická (hodnotenie zo 6. ligy)

07.07.2016 František Nemčok; upravené 13.07.2016 František Nemčok

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZMENY V PRESTUPOVOM A REGISTRAČNOM PORIADKU

platné k 25.06.2016
07.07.2016 František Nemčok

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BARÁŽ o 5. LIGU GEMER 1. zápas

S.T.K. PLEŠIVEC B - STK HONCE B 14:4
za domácich: Bakoš Peter 4,5/0; Bakoš Norbert 4,5/0; Drenko Szilárd 2,5/2; Slovik Ladislav 2,5/1; Pulen Ladislav 0/1;
za hostí: Džubák Ján 2/2,5; Gallo Viliam ml. 2/2,5; Gallo Viliam st. 0/4,5; Spišák Miroslav 0/4,5;
Odveta sa hrať nebude.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po ukončení regionálnych súťaží riadených VsSTZ poznáme oficiálne výsledky okresných súťaží riadených OSTZ Rožňava 2015/2016:

4. LIGA GEMER-SPIŠ vypadávajúce družstvá do 5. ligy Gemer:   
ŠK JABLONOV N/T B a S.T.K. PLEŠIVEC
5. LIGA GEMER postup do 4. ligy Gemer-Spiš: STK HONCE
5. LIGA GEMER zostup do 6. ligy Gemer: STO HRHOV a ŠKST SLAVOŠOVCE
6. LIGA GEMER postup do 5. ligy Gemer: STK BANÍK RAKOVNICA
baráž o 5. ligu Gemer: S.T.K. PLEŠIVEC B - STK HONCE B
1. zápas po dohode oboch družstiev sa uskutoční 7.5. (sobota) o 19:00 hod 
v Plešivci

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POZVÁNKA NA MAJSTR. VÝCH. SLOV. DORASTENCOV A DORASTENIEK V DOBŠINEJ

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. zápas:  Výber OSTZ Rožňava - Výber OSTZ Košice okolie 11:7

za domácich: Šebesta st. 4,5/0; Teraj 2,5/2; Gallo Peter 2/2,5; Ambrus 2/2,5;
za hostí: Stanický 3,5/1; Majcher 2,5/2; Šturm 1/1,5; Szekesi 0/2; Harčarik 0/4,5;
ROZHODUJÚCI ZÁPAS: Zoltán Gallo - Martin Gumáň st. 3:0!!!
víťaz: Výber OSTZ Rožňava

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. zápas:  Výber OSTZ Košice okolie - Výber OSTZ Rožňava 11:7

za domácich: Majcher 4/0; Stanický 3,5/1; Vartaš 2/2,5; Zvirinský 1/1; Flegner 0,5/2;
za hostí: Čarnoky 2,5/2; Árvay 2,5/2; Džubák 1/3,5; Bobrík 1/3,5

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NOMINÁCIA NA PRIATEĽSKÝ DVOJZÁPAS:

Výber OSTZ Košice okolie - Výber OSTZ Rožňava
5.4.2016 (utorok) o 17:00 h telocv. ZŠ Školská 301/16, Turňa nad Bodvou 
odchod z Rožňavy o 16:00 h hala Geológ Rožňava
šofér. Jaroslav Strelka
nominácia: Ľubomír ÁRVAY, Ján DŽUBÁK, Ján BOBRÍK, Peter ČARNOKY
 
Výber OSTZ Rožňava - Výber OSTZ Košice okolie
15.4.2016 (piatok) o 17:00 h hala Geológ Rožňava
stretávka v hale o 16:30
nominácia: Peter ŠEBESTA st., Michal TERAJ, Ferenc AMBRUS, Peter GALLO, Rudolf REPISKÝ ml.
30.03.2016 František Nemčok

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZASADNUTIE VÝKONNÉHO VÝBORU

Dňa 21.3.2016 sa uskutočnilo zasadnutie VV v Rožňave. V prílohe pripájam zápis zo zasadnutia.
27.03.2016 František Nemčok

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OZNAM ŠTK

Po konzultácii s vedúcimi jednotlivých družstiev sa súťaž 6. liga GEMER po odohraní 1. časti oficiálne ukončila a tak sú v platnosti výsledky dosiahnuté po odohraní základnej časti. Playoff sa hrať nebude, ani zápasy o umiestnenie. 
Víťazom súťažného ročníka 2015/2016 sa stalo družstvo STK BANÍK RAKOVNICA, kt. si tak vybojovalo postup do 5. ligy GEMER.
V baráži by malo nastúpiť družstvo STK HONCE B proti najnižsie nevypadávajúcemu družstvu z 5. ligy GEMER. 
Baráž sa odohrá po ukončení súťaže 4. liga GEMER-SPIŠ.Termín baráže určí ŠTK po konzultácii s jednotlivými družstvami, kt. sa baráž bude týkať.
24.02.2016 František Nemčok

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Disciplinárna komisia v spolupráci so Športovo-technickou komisiou v rámci pravidiel súťaže udeľuje:

družstvu STK Gemerská Poloma pokutu 7€ za prvé nenastúpenie ich družstva STK Gemerská Poloma C na zápas 5. kola 6. ligy Gemer proti družstvu Obec Čierna Lehota. Zápas je skontumovaný v prospech klubu Obec Čierna Lehota 18:0. Potrestanému klubu sa do tabuľky nezapočíta bod za prehru. 
Pokutu treba uhradiť do 10 dní od vydania tohto oznamu p. Strelkovi a kópiu bločku o zaplatení poslať na email frantisek.nemcok@gmail.com. 
V opačnom prípade bude mať klub pozastavenú činnosť.
18.01. 2016 František Nemčok  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výsledky 24. ročníka turnaja ´´O pohár starostu obce´´

Gemerská Poloma 2016
 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaja sa môžu zúčastniť hráči 4.-6. ligy

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOP TEAMS CUP 2015 & AKTÍV ŠTK

Chcel by som pozvať všetky kluby z OSTZ Rožňava na stolnotenisový turnaj družstiev kt. usporiada S.T.K. Plešivec 12. septembra 2015. V rámci turnaja sa uskutoćní aj AKTÍV ŠTK vedúcich jednotlivých družstiev.

O programe Aktívu ŠTK Vás budem priebežne informovať.

Propozície TOP TEAMS CUP.pdf (296810)

1.8.2015
Fero Nemčok
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKRESNÝ REBRÍČEK k 1.7.2015

Vedúci jednotlivých družstiev uvedú do súpisiek na nový súťažný ročník 2015/2016 umiestnenia hráčov z uvedeného rebríčka. Do rebríčka sa dostali hráči, kt. odohrali v 5. a 6. lige Gemer v súť. roč. 2014/2015 min. 40% zápasov.

 
7.7.2015
Fero Nemčok
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OZNAM

Vedúci jednotlivých družstiev rozhodli, že v súťažnom ročníku 2015/2016 v 5. a 6. lige GEMER sa bude hrať           s trojhviezdičkovými PLASTOVÝMI loptičkami!

Hlasovanie:
celuloid: 4 hlasy
plast: 10 hlasov
zdržali sa (prispôsobia sa): 3
 
7.6.2015
Fero Nemčok
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OZNAM

Dňa 28.5.2015 na konferencii VsSTZ kt. sa konala v Prešove, delegáti jednotlivých ObSTZ a OSTZ rozhodli, že   od novej sezóny 2015/2016 sa v krajských súťažiach 2., 3. a 4. ligy bude hrať už s plastovými loptičkami.  

Na najbližšom aktíve vedúcich jednotlivých okresných družstiev 5. a 6. ligy OSTZ Rožňava kt. sa bude konať začiatkom septembra (termín bude upresnený) sa budeme zaoberať aj s touto citlivou témou. 

Stolný tenis je šport kt. je taktiež v neustálom vývine a preto by sme sa mali čím skôr prispôsobiť novodobým trendom. 

Všetci viete, že máme kluby kt. pôsobia aj v krajských a aj v okresných súťažiach a preto Vám  navrhujem, aby ste na novú sezónu začali trénovať už 
s plastovými loptičkami. Ťažko je predstaviteľné to, aby hráči kt. budú pôsobiť v okresnej súťaži a následne aj v krajskej hrali s rôznymi druhmi loptičiek. Ja pevne verím, že sa rozhodnete racionálne a na nadchádzajúci súťažný ročník sa budete pripravovať s tými spravnými loptičkami.
 
29.5.2015
 
S pozdravom
Ing. František Nemčok
predseda ŠTK
 
 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                   O Z N A M

  Výbor OSTZ  pozýva vedúcich družstiev na aktív.

 Dňa: 15.5.2015  o 15.30 hod.

  Pohostinstvo Strelka pri SAD-ke.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        Turnaj starostov 3 obcí

        3 - starost 2015.xls (100864)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     Nadstavba o záchranu v 1.lige východ

    18.4.2015 / sobota/ - hala Geológu  Rožňava
  10.00 hod   Geológ  B  -   Margecany  
  13.00 hod   Krupina      -  Lučenec - Kalinovo
   16.00 hod porazený Geológ, Margecany - víťaz Krupina, Lučenec

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        Ú s p e š n o s ť   5. a 6.liga   2014/2015

           úspešnosť 2014-2015.xls (74752)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Výber okresu Košice okolie - výber okresu Rožňava  

                                                  9 : 9

              výber okresu odveta.xls (44544)

           P U T O V N Ý   P O H Á R   J E    N Á Š 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

           O D V E T N Ý      Z Á P A S

     Dňa - 2.4.2015 - štvrtok - o 17.00 hod - Poproč
    Nominácia - Šebesta Peter, Ambrus Ferenc, Verkin Dušan, Teraj Michal, Bobrík Ján
   Náhradníci - Trojan Jozef, Herceg András
   Zraz - o 15.45 hod pred halou Geológu

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Výber okresu Rožňava - Výber okresu Košice okolie

                          13 : 5

                    výber okresu.xls (45056)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                 P O Z O R   Z M E N A

         P R I A T E Ľ S K É     S T R E T N U T I E      

    medzi výberom okresu Rožňava a výberom okresu Košice okolie
    Nominácia - Šebesta Peter st, Ambrus Ferenc, Verkin Dušan, Teraj Michal, Repiský Rudolf ml
    Náhradníci -  Džubák Ján, Bobrík Ján

    Termín -   25.3.2015 o 17.30 hod - hala Geológu Rožňava

     Zraz   -  17.00 hod hala Geológu

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        B A R Á Ž

        Piatok 13.3.2015  18:00 hod
     ŠKST Slavošovce - STK Honce B           11 : 7
       ŠKST Slavošovce zostávajú v 5.lige.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

              Š T K

 Stretnutie 16.kola ŠK Jablonov n/T  C - Geológ Rožňava E  je kontumované, nakoľko stretnutie sa neodohralo a zápis bol daný na stránku OSTZ.  Podľa Súťažného poriadku bod 4.3.7.11.3. je družstvo Geológ Rožňava E zo súťaže vylúčené. Stretnutia Geológu Rožňava E sa posudzujú podľa článku 4.1.4.6.2. Súťažného poriadku.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                 Š T K

Riešila neoprávnený štart hráča Škorňa Dušan - Geológ Rožňava E - porušený Súťažný poriadok bod 4.3.7.7.5.10. - hráč môže byť zaradený najviac na troch súpiskách družstva, oddielu - klubu / dospelých /, za ktorý hrá. Podľa bodu 4.3.7.7.5.11. sú zápasy hráča Škorňu kontumované v prospech súperov.Hráč Škorňa hrá - Geológ Rožňava B - 1.liga, Geológ C - 3.liga, Geológ D - 4.liga.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

       N A D S T A V B A     6.L I G A      

         Zmena pri zadávaní výsledkov - zadávať ako doteraz, pozri odkaz.

                          PLAY OFF 6.liga.xls (35840)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                O Z N A M

   Po skončení ročníka 2014/2015 sa vzdávam funkcie predsedu ŠTK. Záujemca/ovia/ sa môžu prihlásiť. Pomôžem. Galajda

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  POZVÁNKA  NA  EXTRALIGU

   16.1.2015   15.00 hod   Geológ Rožňava - ŠK Rača/ŠK ŠOG Nitra A
   17.1.2015   10.00 hod   Geológ Rožňava - STK Pezinok

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  TURNAJ O POHÁR STAROSTU OBCE

 Stolnotenisový klub a Obecný úrad v Gemerskej Polome usporiadali dňa 10.1.2015 turnaj  O pohár starostu obce. Bol to už 23.ročník, víťazom sa stal Peter Šereda z DTJ Hradec Králové, ktorý vo finále porazil Valucha Alexandra z MŠK Kysucké Nové Mesto 3:2.

         tur star 2015.xls (84992)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Výbor OSTZ praje všetkým priaznivcom stolného tenisu v Novom roku veľa šťastia, zdravia a pohody v rodinnom kruhu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                       P O Z V Á N K A

  Stolnotenisový klub a Obecný úrad v Gemerskej Polome Vás pozývajú na turnaj O pohár starostu obce dňa 10.1.2015 sobota,     začiatok o 9.30 hod, predpokladané semifinále o 14.00 hod. Je to už XXIII.ročník.Účasť prisľúbená od popredných hráčov - Šereda P., Šereda T., Valuch A., Valuch R., Gallo G., Leitner Ľ. a ďalší.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                O Z N A M     Š T K

  ŠTK riešila neoprávnený štart hráča Lesňák Peter - Geológ Rožňava E. Zápasy hráča Lesňáka - v 1.kole a 6.kole kontumuje v prospech súperov. Dáva na riešenie Disciplinárnej komisii.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  P O Z V Á N K A     N A    E X T R A L I G U

    28.11.2014   17.00 hod   Geológ Rožňava - Polstrav Bystričany
    29.11.2014   10.00 hod   Geológ Rožňava - ŠKST Ružomberok

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Do  pozornosti vedúcim 6.ligy - potrebné vyjadriť sa.

       PLAY OFF.xls (32256)                 Vyjadrenie klubov.xls (13824)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Doplnená súpiska STK Gemerská Poloma B a C

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      P O Z V Á N K A     N A    E X T R A L I G U

24.10.2014   17.00 hod   Geológ Rožňava - Metalfin Galanta 

25.10.2014   10.00 hod   Geológ Rožňava - SK Vydrany A

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  P O Z V Á N K A    N A    E X T R A L I G U  -  muži
 17.10.2014    17.00 hod    Geológ Rožňava  A  -  MSK  Čadca  A
 18.10.2014    10.00 hod    Geológ Rožňava A  -  MŠK Kysucké Nové Mesto
         herňa Geológu - ul Šafárikova

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                  U P O Z O R N E N I E
     Seminár rozhodcov pre malý záujem klubov sa ruší.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

          R O Z P I S    S Ú Ť A Ž Í   2014/2015

      rozpis 14 - 15.xls (36352)     súpisky, štartovné.....xls (15872)
                                           zmena 22.9.2014
 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        A K T Í V   V E D Ú C I CH

    Aktív vedúcich + vyžrebovanie súťaží 2014/2015 sa uskutoční dňa 11.9.2014 o 16.00hod - pohostinstvo Strelka

          Prihlás družst.xls (13824)           seminár rozhodcov.xls (18432)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


        I N F O R M Á C I A
      Seminár rozhodcov bude 24. - 26. október 2014 / tri dni /. Poplatok je 15 - 20 €. Ostatné informácie budú zverejnené po doručení propozícii zo SSTZ.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

       Ú S P E Š N O S Ť   A   R E B R Í Č E K   2013/2014

               úspešnosť 13 - 14.xls (73216)          okr rebr 13-14.xls (36864)           

                                                                                              29.7.2014

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                        N Á V R H  -  R O Č N Í K    2014/2015

              rozpis 14 - 15.xls (34816)                       prihláška OSTZ.doc (24064)                                                                                                                                                                                        môžete pripomienkovať

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                          Z M E N A

        Nakoľko p. Vaniak / školovací / je na dovolenke do 20.7. prihlasovať sa môžete po zverejnení podmienok, ktoré budú      zverejnené na stránke OSTZ.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                          O Z N A M

        Žiadam vedúcich oddielov, klubov, aby nahlásili do 20.7.2014 počet členov, ktorí sa zúčastnia seminára rozhodcov
        predsedovi ŠTK - emailom.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                        Zápisnica z výborovky

                                 zápisnica OSTZ.doc (35840)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                         O Z N A M

   Dňa 22.5.2014 o 15.00 hod sa uskutoční zasadanie výboru - pohostinstvo Strelka

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        Turnaj  3 - starostov  2014

            3 - starost 2014.xls (81408)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Zápas 6.kola skupina A Dobšiná - Geológ Rožňava F sa neodohral - kontumovaný 0:18 - rieší Disciplinárna komisia

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

       Doplnená súpiska STK Gemerská Poloma  C

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

       Doplnená súpiska Krasnohorské Podhradie

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      Doplnená súpiska ŠK Henckovce B

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Pán Nemčok : 1. na konferencii + aktív vedúcich bolo vysvetlené,                                                                                                                          že OSTZ Rožňava nemá účet- predsedom OSTZ                                                                                                                             / dôvodom bolo málo prihlásených družstiev - do                                                                                                                         budúcna sa to nevylučuje /                                                                                                                                                             2. asi pred týždňom sme spolu hovorili a som to tiež                                                                                                                               vysvetlil tak načo tá sprostá poznámka.
                                                                             Galajda

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                  POKUTY                   do 5.marca 2014

 Henckovce  B                 -       7 E                  vyplatené
  Dedinky                         -      3,50 E             vyplatené
  Jablonov n/T  B, C          -      3 E + 3,50 E     vyplatené
  Dobšiná                          -      5 E                   vyplatené
  Slavošovce                     -      3,50 E              vyplatené
  Hrhov                              -      1,50 E             vyplatené
  Geológ Rožňava  F         -      1,50                vyplatené
  Plešivec                           -      1,50 E              vyplatené

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                        Zasadal výbor

                                       Výborová schôdza.doc (29696)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Doplnené súpisky S.T.K.  Plešivec  a  STK Gemerská Poloma C

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                             U P O Z O R N E N I E
      Nové rozlosovanie urobené - klikni na Rozpisy alebo Rozpisy družstvo.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                  Pokuty :
 14.kolo :  Henckovce B  -  pozde zadaný výsledok  -  3,50 E
                  Jablonov n/T  B  -  pozde zaslaný zápis    -  1,50 E

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POKUTY (22.01.2014):  
 12.kolo:   Dedinky - pozde zadaný výsledok   -  3,50 E
 
 12.kolo:  Jablonov n/T , Geológ Rožňava F - neskoré  zaslanie  zápisu - 1,50
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------      
Turnaj o Pohár starostu obce Gemerská Poloma   2014 - XXII.ročník

                                   2014.xls (139776)                 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                   O Z N A M 
                          Pozvánka.doc (22528)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Doplnená súpiska STK Gemerská Poloma B

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

           POKUTY:  
- neskoré  nahlásenie  alebo  nenahlásenie   výsledku  - 3,50
        ŠK ST Slavošovce,  ŠK Henckovce B
- neskoré  zaslanie  zápisu - 1,50
        STK Plešivec 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Doplnená súpiska STK Gemerská Poloma  C 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                    

                                            O Z N A M

      Dňa 19.11.2013 sa uskutoční zasadnutie výboru o 15.00 hod - pohostinstvo Strelka.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

         Doplnená  súpiska  STK Baník Rakovnica

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        Doplnená  súpiska  Geológ  Rožňava  F

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Z m e n a   v e d ú c e h o   a   s ú p i s k y -  Geológ  F

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------        

                      U P O Z O R N E  N I E

     oddiel  Geológ Rožňava  G  sa  odhlásil  zo súťaže.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

         Nenahlásené výsledky - predohrávky

       14.kolo :  Geológ Rožňava F - Geológ Rožňava G
       16.kolo : ŠK Jablonov n/T B - ŠK Jablonov n/T C                9 : 9
5.kolo: STK Gemerská Poloma B - STK Gemerská Poloma  C  15 : 3

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                    Štartovné - súpisky   -  do 30.9.2013

  - nevyplatili štartovné :  Tatran Betliar

                                          ŠKST  Slavošovce
                                          Geológ  Rožňava  F, G
 
   - neposlali  súpisky  :  Tatran Betliar               -  zaslaná 5.10.2013
                                       ŠK  Jablonov n/T  B, C - zaslané 4.10.2013
                                       ŠK  Henckovce  B         - zaslaná 1.10.2013
                                        Obec  Čierná  Lehota  - zaslaná 7.10.2013

                                                              

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                                         
     U P O Z O R N E N I E   V E D Ú C I M
zadávanie výsledkov.xls

zadanie_výsledkov_návod.doc

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zmena hracej miestnosti - TJ Lokom  Dedinky telocvičňa pri Základnej škole Mlynky - Biele Vody

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upozornenie :   súpisky + fotokópie registračiek posielať poštou - nie emailom

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

súpisky - registračky.xls (19968)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

hlasovanie oddielov.xls (17920

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V.liga Gemer 2013 - 2014.xls (102912)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V ý b o r.doc (97792)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozvánka konferencia.doc (40960)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozpis rozpis.xls (53760)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  V.liga Gemer 12-13.xls (861184)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rebríčky-muži 2012 - 2013.xls (27,5 kB

                        

 

Rýchly prístup:

Výsledkový servis